Główne składniki aktywne

składniki aktywne w kosmetykach Dermika

Dermika po raz pierwszy sięgnęła po usieciowaną formę kwasu hialuronowego, o przedłużonej trwałości. Niezwykle skutecznie „wypełnia” on zmarszczki i jednocześnie zapewnia rewelacyjne nawilżenie. Redukuje też uczucie dyskomfortu towarzyszące liftingowi.
Schemat

Światowa nowość!
Wykorzystuje ekstrakt roślinny stymulujący komunikację między komórkami naskórka i skóry właściwej, aby zwiększyć ilość kolagenu i elastyny w głębszych partiach skóry i przywracając jej naturalne zdolności do samo regeneracji. Więcej

Unikalny polimer peptydowy pochodzenia naturalnego o trójwymiarowej strukturze, otrzymywany zaawansowaną metodą biotechnologiczną. Pokrywa skórę cienką, elastyczną siateczką, która ekspresowo wzmaga jej napięcie dając zauważalną poprawę naprężenia skóry.

Dermika sięgnęła po jeden z najsilniejszych i najskuteczniejszych związków o działaniu przeciwzmarszczkowym – aktywny peptyd osłabiający skurcze mięśni. Składnik ten doskonale wygładza drobne zmarszczki mimiczne i opóźnia powstawanie kolejnych, aby dłużej zachować młody wygląd.

Orchidea jest symbolem piękna i wiecznej młodości. Zawarta w zastosowanym ekstrakcie rutyna wzmacnia siatkę kolagenową naczyń włosowatych w skórze, przyczynia się do poprawy krążenia i odżywienia skóry, a tym samym do poprawy wyglądu.