Mesotherapist

Mesotherapist to seria zaawansowanych, niezwykle skutecznych kosmetyków stworzonych dla kobiet dojrzałych, które w pielęgnacji poszukują natychmiastowego efektu liftingu, wysokiej skuteczności przeciwstarzeniowej i komfortu stosowania. Aby zapewnić doskonałe rezultaty działania, Dermika wykorzystała rozwiązania inspirowane doświadczeniami lekarzy medycyny estetycznej, którzy do odmładzania wyglądu najczęściej wykorzystują kwas hialuronowy, botulinę oraz technikę mezoterapii. Z pomocą tych rozwiązań wypełniają zmarszczki i głębokie bruzdy, sprawiając, że twarz odzyskuje młodzieńcze rysy, skóra staje się gładka i napięta.
Kosmetyki serii Mesotherapist zostały opracowane tak, aby liftingować, odmładzać, poprawiać napięcie i kondycję skóry dojrzałej, na której widoczne stają się zmarszczki, utrata jędrności i sprężystości skóry.

Zaawansowane składniki aktywne:

USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY

  • USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY NOWEJ GENERACJI – Dermika po raz pierwszy sięgnęła po sprawdzone przez lekarzy medycyny estetycznej rozwiązanie jakim jest nie tyle sam kwas hialuronowy, co jego stabilna i trwalsza usieciowana forma. Składnik ten niezwykle skutecznie „wypełnia” zmarszczki, zapewniając szybkie ich spłycenie rewelacyjne nawilżenie. Kwas hialuronowy redukuje też niemal całkowicie uczucie dyskomfortu towarzyszące liftingowi.

METODA NIEINWAZYJNEJ MEZOTERAPII

  • METODA NIEINWAZYJNEJ MEZOTERAPII – światowa nowość! Sprawność i szybkość przekazywanych między komórkami informacji jest kluczowa dla odbudowy struktur skóry utraconych z wiekiem, jej wzmocnienia i odnowy. Dermika postanowiła zastosować ekstrakt roślinny stymulujący komunikację między komórkami naskórka i skóry właściwej, aby zwiększyć ilość kolagenu i elastyny w głębszych partiach skóry i przywracając jej naturalne zdolności do samo regeneracji. To jedno z najskuteczniejszych rozwiązań nagrodzonych na międzynarodowych targach za innowacyjność.

LIFTING

  • WIELOPŁASZCZYZNOWY LIFTING 3D – unikalny polimer peptydowy pochodzenia naturalnego o trójwymiarowej strukturze, otrzymywany zaawansowaną metodą biotechnologiczną. Ten wyjątkowy składnik pokrywa skórę cienką, elastyczną siateczką, która wzmaga jej napięcie stając się jednocześnie niewidzialnym szkieletem. Działa ekspresowo, już po kilku minutach dając zauważalną poprawę naprężenia i napięcia skóry.

BLOKER ZMARSZCZEK

  • Dermika sięgnęła po jeden z najsilniejszych i najskuteczniejszych związków o działaniu przeciwzmarszczkowym – aktywny peptyd osłabiający skurcze mięśni. Składnik ten zastosowany w znaczących ilościach doskonale wygładza drobne zmarszczki mimiczne i opóźnia powstawanie kolejnych, aby dłużej zachować młody wygląd

EKSTRAKT Z CZARNEJ ORCHIDEI

  • Orchidea jest symbolem piękna i wiecznej młodości. Zawarta w zastosowanym ekstrakcie rutyna wzmacnia siatkę kolagenową naczyń włosowatych w skórze, przyczyniając się do poprawy krążenia i odżywienia skóry, a tym samym do poprawy wyglądu.

SKŁADNIKI SERII MESOTHERAPIST ZAPEWNIAJĄ:

  • natychmiastowy efekt liftingu
  • wypełnienie i widoczne spłycenie zmarszczek oraz doskonałe nawilżenie skóry
  • stymulację produkcji kolagenu i elastyny na wyjątkowo wysokim poziomie w skórze właściwej
  • zdecydowaną poprawę stanu i kondycji skóry
  • wyjątkowy komfort użycia, zapewniający widoczne efekty bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry