Innowacja

seria kosmetyków odmładzających

Terapia młodości

Mesotherapist – seria ekskluzywnych kosmetyków  liftingująco-naprawczych stworzona z myślą o kobietach dojrzałych, których skóra zaczyna tracić jędrność, sprężystość i napięcie. Została zainspirowana doświadczeniami dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej.
Kosmetyki serii Mesotherapist zostały opracowane tak, aby liftingować, odmładzać, poprawiać napięcie i kondycję skóry dojrzałej. Wyjątkowość serii i jej ekskluzywny charakter zostały podkreślone dzięki zastosowaniu ekstraktu z czarnej orchidei – kwiatu symbolizującego młodość i długowieczność.

Innowacja

INSPIRACJA MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ

USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY – Dermika po raz pierwszy sięgnęła po sprawdzone przez lekarzy medycyny estetycznej rozwiązanie, jakim jest, nie tyle sam kwas hialuronowy, co jego stabilna i trwalsza usieciowana forma, aby wypełniać zmarszczki i dać doskonały efekt nawilżenia.

Schemat


Usieciowany kwas hialuronowy.


Czysty kwas hialuronowy.

METODA NIEINWAZYJNEJ MEZOTERAPII – wykorzystuje, nagrodzony za innowacyjność na międzynarodowych targach – ekstrakt roślinny stymulujący komunikację między komórkami naskórka i skóry właściwej. Efektem jego działania jest wzmocnienie siatki kolagenowo-elastynowej w zaledwie 14 dni (+115% kolagenu oraz +25% elastyny*) i potęgowanie w czasie efektu liftingu.

Poziom kolagenu i elastyny w skórze właściwej zobrazowany in vivo techniką nieinwazyjnej wizualizacji 3D*.


Placebo


Po zastosowaniu składnika aktywnego

* wyniki skuteczności składnika aktywnego, na podstawie dwutygodniowych testów In vivo.